Login: Hasło: Rejestracja

Śledź nas na:

Szukaj:

X
Corellia
Położenie: Światy Środka
Przynależność: Republika Galaktyczna
Syt. Wewnętrzna: Krążą plotki o wpływie Imperium Sithów na przywódców planety.
Teren: Przyjazne środowisku miasto.
Rozpoznanie: Corellia jest jednym z największych konstruktorów statków kosmicznych i innych produktów natury militarnej.

Symbol Wolności.

Należąca do Republiki Galaktycznej już od jej założenia, Corellia jest jednym z najbardziej aktywnych centrów biznesu i handlu w galaktyce, i to o największym znaczeniu strategicznym. Poza skupianiem w swoim obrębie galaktycznych przedsiębiorstw oraz utrzymywaniem stanowiska w senacie, Corellia jest również miejscem narodzin wielu ekonomicznych, politycznych i militarnych przywódców. Podczas gdy Coruscant jest symbolem potęgi i tradycji Republiki, Corellia jest świadectwem zaradności oraz  poszanowania dla jej osobistej i ekonomicznej wolności.

Stolica Corellii, Coronet City, jest przykładem wydajnego przemysłu połączonego z estetyką środowiska. Dążąc do zachowania piękna i indywidualności swojej planety, Corellianie zachowali wiele hektarów zielonych terenów w samym sercu miasta. Jednakże pod tą piękną otoczką kryje się atmosfera korupcji. Wpływy korporacji od zawsze zmieniały strategię polityczną Corelli i większość Corellian akceptuje to jako korzystną cenę za wolności i ekonomiczną pomyślność, które w zamian oferuje.

Pomimo ich uznania dla pobłażliwego systemu prawnego, Corellianie są znani ze swojej wielkiej lojalności wobec Republiki. To dlatego plotki o rzekomych wpływach Imperium w lokalnym rządzie są ignorowane aż do dziś. Żadne rzetelne źródła tego nie potwierdziły, jednak oficjalne linie komunikacyjne pomiędzy Corellią a Republiką zostały nagle i tajemniczo zamknięte.

Holograficzne nagrania i obrazy z Corellii ukazują rozległe zniszczenia w Coronet City, i mimo tego, że akt terroryzmu nie został wykluczony, niektórzy obawiają się, że sytuacja może być znacznie bardziej poważna. Jednak nie ważne jak bardzo skrajne byłby okoliczności tej tragedii, niezłamany i prężny duch mieszkańców Corellii na pewno przetrwa, i z pewnością nic nie będzie w stanie przeszkodzić Republice w obronie planety, która jest tak bardzo ważna dla republikańskiej infrastruktury i kultury.


Komentarze do artykułu:
This site is in not endorsed by or affiliated with LucasArts, BioWare, or Electronic Arts. Trademarks are the property of their respective owners. LucasArts, the LucasArts logo, STAR WARS and related properties are trademarks in the United States and/or in other countries of Lucasfilm Ltd. and/or its affiliates. © 2008-2009 Lucasfilm Entertainment Company Ltd. or Lucasfilm Ltd. All Rights Reserved. BioWare, and the BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. You may not copy any images, videos or sound clips found on this site or ‘deep link’ to any image, video or sound clip directly. LucasArts, the LucasArts logo, STAR WARS and related properties are trademarks in the United States and/or in other countries of Lucasfilm Ltd. and/or its affiliates. ©2009 Lucasfilm Entertainment Company Ltd. or Lucas film Ltd. All rights reserved. Game content and materials copyright LICENSOR. All Rights Reserved. Autor strony: Leszek Wróblowski
Powered by Simple CMS
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie bez zgody autorów zabronione!
15/02/2014 23:20