Login: Hasło: Rejestracja

Śledź nas na:

Szukaj:


Nawigacja
Strona główna
Forum
Free 2 Play
Pobierz grę
Pazaak

Game Content

Walka:

    * Wygląda na to, że SI NPCtów jest na tyle wysokie, że osłaniają towarzyszy (innych NPC), odsuwają się od gracza etc.
    * W zależności od tego czy używasz pojedynczego czy podwójnego Lightsabera, będziesz zdobywał zdolności do danego typu broni
    * Brak Auto Attacku
    * Walka jest zaprojektowana głównie z myślą o PvP
    * Walka w TOR'rze bardziej przypomina Action MMORPG niż zwykły MMORPG
    * Wszystkie klasy, również te dystansowe, będą posiadały skille do walki w zwarciu
    * Zsynchronizowana walka, Miecze Świetlne się zderzają etc.
    * Walka w Flashpoint (?) bardzo przypominała Battlefront z walkami 10vs2 itp (będzie ranking :D)
    * Gdy podchodzimy do NPC (w czasie walki) ten zmienia broń dystansową na broń białą
    * Walka będzie bardziej intuicyjna, nie będzie to sztywna turówka jak w KOTOR
    * Cooldown skilli jest bardzo krótki, a same skille dosyć szybko się castuje a ich animacje także były krótkie, tak więc możemy liczyć na bardzo dynamiczną walkę
    * Wygląda na to, że gracz będzie w stanie wziąć "na klatę" nawet kilku przeciwników na raz
    * Używanie dwóch jednoręcznych mieczy pokazane (?)
    * Sith na VO Video miał dwukolorowy miecz świetlny (?)
    * Krótki Cooldown i Channeling zdolności pokazany (chodzi chyba o coś w stylu Chain systemu z Aiona)
    * Za używanie secjalnych combosów gracz otrzymuje action points, pokazane na VO Video (żółty pasek pod Health Barem Sitha)
    * Pokazane automatyczne odbijanie pocisków Blasterów podczas Flashpoint (?)

PVP:

    * Oczywiście w ToR'ze znajdziemy system PvP
    * Potwierdzono, że nie będziesz musiał grać PvP w TOR'rze, będzie to jeden z wielu stylów gry do wyboru
    * Richard Vogal powiedział podczas wywiadu, że będą Battlegroundy
    * Prawdopodobnie będą sety pvp i loot z pvp


Operacje to są...

            Operacje w grze Star Wars™: The Old Republic™ to wielo-grupowe misje na ogromną skale, w których dołączysz do swoich sojuszników z Republiki lub Imperium w celu stawienia czoła najbardziej niebezpiecznym zagrożeniom w galaktyce. Każda napędzana przez swoją historię Operacja jest dostępna dla obu frakcji i została zaprojektowania w taki sposób aby być wyzwaniem dla grup ośmiu lub szesnastu graczy poprzez poddanie testowi ich umiejętności, biegłości w myśleniu i wytrenowaniu w pracy zespołowej jako jedna drużyna. Wszystko to ma na celu upewnienie się, że zdołają oni z sukcesem wypełnić wybrane przez nich misje na odpowiednim dla nich poziomie trudności. Jednocześnie, założenie operacji jest takie aby być łatwo dostępnym dla osób nowo przybyłych w gatunku gier MMO.


Odwieczna Krypta


Zakopana głęboko w lodowatych górach planety Belsavis, Odwieczna Krypta pełniąca funkcję więzienia będącego domem dla starożytnego zła, które grozi zarówno Republice jak i Imperium - została odkryta. Republika i Imperium zdały sobie sprawę z grożącego im zagrożenia i wysyłają bohaterów, którzy stawią czoła temu niebezpieczeństwu i wyeliminują je raz na zawsze.


Odwieczna Krypta jest tylko jedną z wielu Operacji w grze Star Wars:  The Old Republic. Zarówno Republika jak i Imperium mają swoje powody w wysyłaniu graczy do Odwiecznej Krypty oraz każda ze stron ma unikalną, przyciągającą historie otaczającą misje. Już w środku, ty i twoja grupa będziecie musieli współpracować w celu rozwiązania zagadek i stawienia czoła jednym z najpotężniejszych wrogów w galaktyce. Twoje bohaterstwa nie zostaną nienagrodzone; Operacje bardzo często zawierają potężne bronie, zbroje i inne przedmioty.
Bez wątpienia będziesz chciał dokładnie doświadczyć każdą część Operacji, jednak nie czuj się zobowiązany do odkrycia każdego zaułka i szczeliny podczas swojego pierwszego przejścia. Każda Operacja jest powtarzalna, ty i twoi znajomi możecie wrócić i jeszcze raz powtórzyć przejście Operacji kiedy tylko chcecie.  Również warto zaznaczyć, że każda z Operacji będzie miała zmienne ustawienia poziomu trudności, co oznacza że po mistrzowskim opanowaniu jednego poziomu trudności, możesz zdecydować się na jego zwiększenie dla większego wyzwania.


Jak pokazuje powyższy film z przejścia Operacji, każda misja będzie miała kilka faz, które wymagają unikalnych strategii i które stanowią unikalne wyzwanie zmuszające ciebie i twoich sojuszników do i wykorzystania każdej swojej umiejętności w najlepiej możliwy sposób.
Pamiętaj, że o ile Odwieczna Krypta jest akurat tutaj ukazana głównie w większości, nie jest ona jedyną Operacją, którą przyjdzie ci doświadczyć w grze Star Wars: The Old Republic. Więcej szczegółów zostanie z czasem ujawnionych…


Flashpoints/Loot:

    * Są Flashpointy które można powtażać i ogólny content w grze
    * Wygląda na to, że TOR to gra bazująca na itemach/statach, podniesiony w grze Lightsaber ma pokazane staty (na filmiku wydawców)
    * Itemy będą podzielone, osobne dla Jasnej/Ciemnej strony mocy, ale i osobne dla poszczególnych klas
    * Looting będzie taki jak we wszystkich grach MMORPG
    * Wybory w Flashpoints mogą zmienić przebieg instancji (Zabijesz gościa A to coś się stanie, nie zabijesz go to stanie się coś innego etc.)
    * Wspomniano że przyjaciele mogą być zapraszani z każdego miejsca do Flashpointów solowych
    * Decyzje grup w Flashpointach (BioWare dalej pracuje, jak zaaplikować punkty LS/DS w zależności od ich dochodów)
    * Wygląda na to, że podczas dialogów z NPC będąc w party, będziemy mogli wybrać kto będzie mówił na zasadzie losowania

*Flashpoint to chyba coś w rodzaju instancji, jednak nie jestem do końca tego pewien

 

Źródło: http://swtor.com/community/showthread.php?t=33345 Kopiowanie bez mojej zgody zabronione!

Autorzy:

Tekst po ang: TheDarkKnight
Tekst po pl: EloNis z pomocą Madd i Yedi
Poprawki stylistyczne: Madd i Yedi

Wszelkie prawa do tego poradnika należą do administracji portalu i autora poradnika. Próby kopiowania bez zgody będą karane!


Komentarze do artykułu:

ninorr dnia: 27/07/2011 21:08
mam nadzieję, że wybierając dany serwer PVP, PVE czy RP nei wykluczy to możliwości gry w innym stylu (np grając w PVP będę mógł mimo wszystko robić questy PVE)
Oxygenium dnia: 19/11/2011 17:16
Na serwerze PvP będzie normalnie można robić questy PvE.
This site is in not endorsed by or affiliated with LucasArts, BioWare, or Electronic Arts. Trademarks are the property of their respective owners. LucasArts, the LucasArts logo, STAR WARS and related properties are trademarks in the United States and/or in other countries of Lucasfilm Ltd. and/or its affiliates. © 2008-2009 Lucasfilm Entertainment Company Ltd. or Lucasfilm Ltd. All Rights Reserved. BioWare, and the BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. You may not copy any images, videos or sound clips found on this site or ‘deep link’ to any image, video or sound clip directly. LucasArts, the LucasArts logo, STAR WARS and related properties are trademarks in the United States and/or in other countries of Lucasfilm Ltd. and/or its affiliates. ©2009 Lucasfilm Entertainment Company Ltd. or Lucas film Ltd. All rights reserved. Game content and materials copyright LICENSOR. All Rights Reserved. Autor strony: Leszek Wróblowski
Powered by Simple CMS
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie bez zgody autorów zabronione!
15/02/2014 23:20