Autor Wątek: Przywitaj się  (Przeczytany 15137 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EloNis

• Generał Jedi
  • *
  • Gildia: Legion Alkoholików
  • Klasa: Wojownik Sith - Juggernaut
  • Nick: Deathel'x
  • Serwer: Tomb of Freedon Nadd
  • Strona mocy: Dark Side
Przywitaj się
« dnia: Styczeń 10, 2010, 17:09:43 pm »
Tyle czasu, a takiego tematu nie widać :O No no, trzeba to natychmiast naprawić.
Proponuję byśmy podali kilka informacji o sobie, to jakie informacje podacie to już Wasza sprawa :P (ustawa o ochronie danych osobistych i te sprawy xD)

No to jadę.

Jestem Kuba, licealista z Zabrza. Lubię... to co każdy facet, gorące dziewczyny, szybkie samochody... ;) a tak poza tym to jestem kompletnie uzależniony od muzyki, słucham wszędzie, gdzie się da. Poza tym lubię trawić czas przed kompem. jeździć na łyżwach, grać w siatkówkę, koszykówkę i takie tam :P Gram w MMO od jakiś 2,5 lat, zaczynając od gry Shaiya, przez różne Silkroady, Cabale, Perfect Worldy, Linejdże, Ajony, Lotry do gry w którą gram teraz, a mianowicie Age of Conan. Czekam z niecierpliwością na SWTOR i nie ukrywam że jestem wielkim fanem tej produkcji i wiążę z nią wielkie nadzieje :P

Teraz Wy!!

Offline trixy

• Strażnik
  • *
  • you're not the only one with a gun, bitch.
Odp: Przywitaj się
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2010, 17:58:58 pm »
bleh nienawidze się przedstawiać hah

Jestem Kinga, tak jakby licealistka (bo u nas to się inaczej nazywa), zamieszkała w UK ;3 w szkole na profilu aktorstwo/sztuka. Jestem uzależniona od muzyki jak pan wyżej. Uzależniona od książek też- czytam zawsze i wszędzie ;D w mmo gram od dwóch lat chyba, zaczęłam od L2 i grałam głównie w to :) marnuje dużo czasu przed monitorem, grając, czytając, gadając o głupotach i zapominając, że mam niedługo egzaminy xD tyle?XD

Offline EloNis

• Generał Jedi
  • *
  • Gildia: Legion Alkoholików
  • Nick: Deathel'x
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2010, 18:17:36 pm »
często bywam w UK, nawet były plany by mnie tam zabrać na stałe ale zagroziłem, że przykuje się do kaloryfera więc odpuścili

Offline trixy

• Strażnik
  • *
  • you're not the only one with a gun, bitch.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2010, 18:21:21 pm »
ja z chęcią wyjechałam :P

Offline Don

• Darczyńca
  • Padawan
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 10, 2010, 18:34:11 pm »
eee jestem Dawid 3gim i raczej ide do technikum gstronom. Jestem uzalezniony od Metallicy,Systemu i Slipknota slucham gdzie sie da na lekcjach przy nauce, zawsze ;p lubie jezdzic na rowerze po gorach i na dh ,plywac,czasem pojde na scianke(wspinaczkowa) lubie tez  grac w noge i siatke. Ogolnie nie lubie czytac ale jak jakas ksiazka mi przypadnie to przeczytam w kilka dni . W MMO gram od... 7-8 lat zaczolem od silka a skonczylem jak leonis poza tymi platnymi co wymienil

Offline _Likier_

• Żołnierz
  • *
  • BMW TEAM ŚLĄSK
  • Strona mocy: Grey Side
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 10, 2010, 18:43:18 pm »
Witam jestem Daniel mam prawie 19 lat i pracuje w firmie remontowo- budowlanej,  lubie autka BMW, jezdze bmw e36 :)
www.bts-bmw.pl
BMW TEAM ŚLĄSK

Offline Cassus_Fett

• Dowódca
  • *
  • "Umiesz liczyc? Licz na siebie."
  • Nick: Cassus_Fett
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 10, 2010, 19:40:07 pm »
Dzień dobry jestem Miłosz i takze jestem uzależniony od alkocholu... ups nie tak kwestia xD....
Tak wiec mam na imie Miłosz, fascynuje sie militariami. survivalem i wszystkim co sie wokół tego kreci.. a ponadto architektórą, dlatego chodze to tech budowlanego. Wolny czas spedzam ze znajomymi raczej gdzieś na miescie (acz kolwiek mieszkam na wsi) no i jak mam czas to coś tam poszperam w necie albo pogram w cos ciekawego (np w tora jak juz wyjdzie:D) lubie tez ogladac filmy, i uwaga ksiazki tez czytam mam kilku ulubionych autorów takich jak Ludlum czy Higgins. Muzy raczej ulubionej nie mam bo słucham komercji.. ale kilka ulubionych kawałków tez mam:)

pozdro
"Boże, chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradzę."

Offline AdiTrooper

• Strażnik
  • *
  • Zawsze jest nadzieja
  • Strona mocy: Light Side
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 19, 2010, 21:08:49 pm »
Witam jestem Adrian mam 24 lata skonczylem studia ekonomiczne z wadami eeeee polskiego przejołem firme po Ojcu handel butami transport skonczylem technikum ekonomiczne . Grami mmo gram od 5 lat jestem mozna powiedziec weteranem az po stara Tibie az po Aion mozna mnie spotkac w Rzeszowie zapraszam . Spokojne miasto nie za duze wszystko jest tylko internet drogi i trzeba troche kasy dac. Utrzymuje sie dokladnie z handlu ale teraz kiepsko sami wiecie kryzys malo klientow. Dobrze mi sie zyje postawilem Dom 1 rodziny 120 m kwadratowych . Interesuja mnie Star Warsy od 10 lat podobno jak mialem 4 lata to bylem na 5 czesci .  I pewnie tak to na mnie wplynelo . :)

Offline Eterek

• Generał Jedi
  • *
    • Last.fm
  • Gildia: Letalis
  • Klasa: Smuggler - Gunslinger
  • Nick: Eterek
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 29, 2010, 11:24:49 am »
Cześć jestem Mateusz. Aktualnie chodzę do liceum na profil matematyczno-fizyczny :D W przyszłości chciałbym zostać nauczycielem :D Gram w MMO chyba od 4 lat z małymi przerwami :P Najpierw grałem w Silkroada, ale po 5 miesiącach mi się znudził :P Wciskanie cały czas 1-2-3-4 to nie dla mnie :D Potem zacząłem grać w WoWa i nadal bym grał jakbym miał trochę więcej czasu :D Powiedzmy, że ograniczam :) Od pewnego czasu interesuję się muzyką :) No i zacząłem jeździć do stadniny :D W wolnych chwilach rysuję :P  No i życie w takiej małej miejscowości leci bardzo spokojnie, aż za spokojnie dla mnie :D

Offline Tobi

• Gildia Letalis
  • Żołnierz
  • *
  • Nick: Carth Tavers alias Tobi
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 06, 2010, 18:51:14 pm »
Mam na imię Bartek mam 17 lat, chodzę do Technikum jako Hotelarz, interesuje się hmm
wieloma rzeczami ale tak w skrócie jestem Bokserem amatorem, wielkim fanem
całego Uniwersum Gwiezdnych Wojen, lubię też mangę i anime, nie pogardzę
też dobrym filmem, ze sportów to lubię też kosza, z muzyki preferuje Rock i Alternative Rock.
Rozważam by pójść po technikum do Wyższej Szkoły Oficerskiej by zostać
P.Porucznikiem sił lądowych i pracować w jednostce szkoleniowej.

Offline Myron Kannigan

• Liderzy Gildii i Dyplomaci
  • Generał Jedi
  • *
  • Klasa: Żołnierz - Commando
  • Nick: MokraKasia
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 22, 2010, 07:11:13 am »
Witam.
Mam na imię Konstanty lat mam 19 (LO).Co do moich zainteresowań to lubię podróżować i czytać wszelkiej maści literaturę(od pięknej do political fiction).Komputery gry ogólnie IT to moje hobby.Lubię sport (szczególnie pokopać gałe :D ).SW zaraził mnie mój tata puszczając mi IV,V,VI część sagi na VHS :) od tego czasu staram się grać/oglądać/czytać wszystko co ma znaczek SW :) Przyszłości nie mam sprecyzowanej ale myślę że coś wymyślę :) kontakt gg 3295002.

Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering...

re-vax-kin

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 22, 2010, 07:44:14 am »
Mam na imię Maciej, interesuję się militariami, historią i gwiezdnymi wojnami.

Offline momo78

• Gildia Letalis
  • Żołnierz
  • *
  • Und keine eier...
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 05, 2010, 21:21:20 pm »
Jestem Radek.
Nie lubię cwaniactwa i Przereklamowanego Komercyjnego Gówna(czyt. GG, Lady Gaga,  NK, JP,  itp).
Słucham praktycznie tylko Tool, The Prodigy i A Perfect Circle.
To by było na tyle.

Offline Baal_Zevuv

• Strażnik
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 16, 2010, 11:02:01 am »
Witajcie. Na imię mi Oliwier, mam 15 lat. Po wakacjach idę do 3 klasy gimnazjum, a przyszłość wiążę z akademią medyczną. W mmo zacząłem grać w wieku 10 lat, a dokładnie w Silkroad. Do tej pory "zaliczyłem" Lotro, Tantra, Runes of Magic oraz Metin 2. Bardzo lubię czytać książki, głównie fantastykę, moimi ulubionymi autorami są Tolkien oraz Sapkowski. Ze sportów lubię tylko i wyłącznie ping-pong. Co do muzyki, to słucham tego co wpadnie w ucho, nie mam ulubionych zespołów, ale unikam muzyki pop, rap, techno, itd. Jestem raczej spokojnym jegomościem, nie lubiącym wrzawy. W wolnych chwilach gram na gitarze, rysuję oraz piszę opowiadania.

Offline Undersnacker

• Żołnierz
  • *
  • Gildia: Sith Empire
  • Klasa: Imperialny Agent - Sniper
  • Nick: Mike Basra
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 28, 2011, 17:13:52 pm »
Cześć.
Przeglądam forum od jakiś 2'óch miesięcy i wreszcie się zarejestrowałem. Mam 19 lat i studiuje projektowanie graficzne. Moja przeszłość MMORPG'owa jest dość skromna, troche Tales Of Pirates, później Requiem: Bloodymare aż wreszcie jakiś rok temu AoC (które początkowo robiło świetne wrażenie, szybko mi się jednak znudziło i zrezygnowałem z dalszej subskrypcji). Grałem też zw GRID'a (i pochwale sie ze dobrze mi szło ;)), oraz w America's Army. Jestem maniakiem muzyki wszelakiego rodzaju, rock, metal, reggae, electro. Swojego czasu czytywałem fantastykę Tolkiena, Sapkowskiego, LeGuin, Pratchetta. Teraz książki, delikatnie mówiąc zeszły na boczny plan. Studiuję grafikę, bo to chciałem robić już w czasach póżnego gimnazjum. Jestem spokojnym człowiekiem, choć ci, którzy mnie znają, wiedzą, że do normalnych nie należę ;P. Nie jestem fanatykiem SW, ale fanem i owszem. Ze star warsowych gier najlepiej wspominam Jedi Academy i KOTOR'a 2. Więcej o mnie dowiecie się z czasem ;)

Offline ManganMan

• Strażnik
  • *
  • Jestem spętany Mocą :D
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 11, 2011, 10:19:44 am »
Witam.
Na to forum trafiłem dzisiaj, ale jestem zupełnie niekumaty w tym, co się tu dzieje... :(
Lat mam na karku 19, i dalej siedzę w szkole średniej. Moje MMOCV jest skromne:
- 2 lata w browserówki
- 3 miesiące w Metina 2
- 2 tygodnie w EVE Online
Jestem fanem Mass Effecta i właściwie dzięki tej grze mi się spodobał SWTOR.
Dodatkowo z gier SW grałem w Jedi Academy PL, KOTOR 1&2, Republic Commando i LEGO Star Wars I i II (mam młodszego brata, który także połknął bakcyla SW)
Jestem fanem SW od 9 lat, najbardziej lubię Trance, ale hip-hop, rap czy rock także słucham.
Czytam głównie książki S-F (czasem otarłem się o Gwiezdnowojenną tematykę :) )
Bywam nerwowy, ale przez to, że jestem... nieuleczalnie chory na tzw. Zespół Aspergera.
Preferuję PvE od PvP. Kto wie, z czasem lepiej mnie poznacie ;)
Jedyny sposób, żeby uwolnić się od pokusy to jej ulec. - George Bernard Shaw

Offline Callisto

• Darczyńca
  • Generał Jedi
  • *
  • Klasa: Rycerz Jedi - Guardian
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 14, 2011, 11:51:20 am »
Siemanko.

Mam na imię Mieszko, w sierpniu skończę 21 lat, mieszkam w Warszawie, studiuję zaocznie resocjalizację, a w tygodniu pracuję (praca biurowa).
Jestem osobą (zdaje się) miłą i towarzyską, aczkolwiek potrafię być złośliwy :> Ah, i jestem bardzo niecierpliwy... i nieśmiały.

Lubię:
- gry komputerowe - szczególnie RPG - kilka ulubionych pozycji: Mass Effect 1 i 2, oba KotORy, Dragon Age Origins i 2, seria Gothic (a przynajmniej do trójki, bo już dodatek do niej oraz Gothic 4, czyli Arcania robione przez inne studio są słabe), seria The Elder Scrolls, seria GTA, seria Devil May Cry, Force Unleashed 1 i 2, Warcraft 3 i FIFA (obecnie 12)
- dobre filmy (z SW i LotRem na czele)
- dobre książki (szczególnie fantasy i s-f) - oczywiście LotR i Wiedźmin, poza tym książki SW; ostatnio z kolei skończyłem 3 tom serii "Pan Lodowego Ogrodu" Grzędowicza i był jak zwykle świetny, obecnie wziąłem się za "Force Unleashed"
- sport (głównie piłka nożna - jestem fanem Chelsea Londyn), bardzo lubię też formułę 1, oglądam i pogrywam też sporadycznie w siatkę
- anime
- słodycze! =)
- szybkie samochody
- no i piękne dziewczyny ;)

Jeśli chodzi o MMO, to swoją przygodę z nimi zacząłem poprzez Lineage'a 2, w którego grałem długo, bo ponad 2 lata. Następnie za namową znajomych przerzuciłem się na WoWa, w którego gram do tej pory na serwerze Aszune w gildii Origin (głównie raiduję, ale mam też postać czysto pod pvp). Ponadto grałem w Warhammera Online, jednak praktycznie brak pve oraz pvp opierające się głównie na massive pvp nie przytrzymało mnie na dłużej przy nim. Testowałem również Aiona i Rifta gdy wchodziły na rynek, jednak nie wciągnęły mnie za bardzo obie pozycje (chociaż przyznam, system rozwoju postaci z Rifta jest świetny).

No, to chyba tyle :)

Edit: ups, zapomniałem o muzyce, a bez niej przecież ciężko żyć ^^ - głównie trance i drum'n'bass oraz rock alternatywny, ale z innych gatunków też jest po kilku artystów, których słucham.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2011, 09:45:33 am wysłana przez Callisto »

Offline Kryzzo

• Gildia Letalis
  • Padawan
  • *
  • Nick: Kryzzo
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 16, 2011, 17:05:10 pm »
Witam,
  Nazywam się Krzysiek. W lipcu kończę 20 lat, aktualnie jestem na pierwszym roku studiów ( Administracja: Menadżer Administracji ). Od ponad 19 lat kroczę przez życie zdobywając nowe doświadczenia i każdego dnia uczę się czegoś nowego. Mimo tego czasu nadal nie mogę zrozumieć, dlaczego świat uniwersum Star Wars jest tak bardzo wciągający i interesujący. Sam pomysł stworzenia tego wszystkiego był objawem geniuszu, w który to fani uciekają każdego dnia. Jako jednostka będąca częścią tych właśnie fanów z niecierpliwością czekam na premierę nowego dziecka BioWare.
  Na temat moich wad oraz cech pozytywnych sami będziecie mogli się wypowiadać. Dodam tylko, iż osobiście uważam się za osobę poważnie podchodzącą do spraw codziennego życia. Sumienność i pracowitość w pracy nad powierzonymi mi zadaniami odróżnia mnie od tłumu. Z reguły jestem człowiekiem otwartym oraz szukającym nowych wyzwań.
  Od SW:TOR oczekuje przede wszystkim godzin dobrej zabawy z innymi graczami, rozbudowanej i ciekawej fabuły oraz wiele opcji pozwalających dopracować naszego bohatera, tak aby każdy gracz mógł pochwalić się ciekawą koncepcją oraz oryginalną i niepowtarzalną postacią.
  Dnia dzisiejszego, zajmuje się ( nie licząc sesji.....) szukaniem klanu SW:TOR który będzie przejawiał podobną politykę.   
                                                                                                                                              Pozdrawiam forumowiczów

Offline Szeridans

• Mistrz Jedi
  • *
  • Nick: Szeridans
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 17, 2011, 14:10:41 pm »
Witam,

Mam na imię Damian, lat 17 (ale ada moment przekroczę "próg dorosłości"). Obecnie skończyłem drugą klasę Technikum Hotelarskiego w Gdańsku, w przyszłości mam zamiar również iść w tym kierunku, ponieważ jest to coś co lubię, a praca, w której na co dzień mamy kontakt z ludźmi sprawia mi większą przyjemność niż np. siedzenie przed komputerem + "papierkowa robota". :)
Interesuję się (poza światem SW) sportem wszelkiej maści, ale najbardziej piłką nożną (Liga angielska) oraz siatkówką. Jeśli chodzi o muzykę to nie mam szczególnie określonego typu, słucham tego co wpadnie w ucho.
Uważam, że jestem osobą dość zwariowaną, ale jak jest konieczność to oczywiście daje radę dostosować swe zachowanie do sytuacji.

Myślę, że tyle starczy na początek, pozdrawiam :).

Offline Arek

• Liderzy Gildii i Dyplomaci
  • Generał Jedi
  • *
  • Wherever you go, there you are.
    • Strona Internally Invictus
  • Gildia: Internally Invictus
  • Nick: Ar'cadius
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 27, 2011, 13:04:28 pm »
Witajcie, nie napiszę wiele o sobie poza tym że lat mam 26, za sobą duże doświadczenie jeśli chodzi o gry MMO.
Od prawie roku gram w Eve Online, skąd niektórzy mogą mnie dobrze lub nie;-) kojarzyć jako Arkadiusza Harringtona z BUFU. Miałem wcześniej do czynienia z rożnymi grami online włącznie z przeglądarkowymi. Jestem kibicem Realu Madryt, fanem piłki nożnej, mam duże poczucie humoru, aczkolwiek czasem specyficzne. Uwielbiam seriale, nie, nie tasiemce;-) ale różnego typu SF, komediowe.

Offline Ignis

• Darczyńca
  • Generał Jedi
  • *
  • All in a day's work!
  • Gildia: Sith Empire
  • Nick: Lanzo
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 29, 2011, 22:11:16 pm »
No to niech tradycji stanie się zadość.

Czołem! Imię brzmi Maciej, lat 23. W chwili obecnej studiuję hydrobiologię na uniwerku w Poznaniu (bliżej absolutorium niż dalej). Co najważniejsze w tym gronie jestem wielki fanem Gwiezdnych Wojen - skutek indoktrynacji od dziecka. Wciągają mnie dobre książki z gatunku SF, najlepiej space opery albo space westerny. Uwielbiam też Lema i braci Strugackich. Muzyki słucham różnej od d'n'b po rock, metal i blues. Mangę czytam rzadko, anime oglądam pod warunkiem, że coś mi się spodoba - np. Cowboy Bebop, Death Note etc. W obejściu jestem człowiekiem ułożonym i w miarę spokojnym, myślę, że można mnie polubić. Co do gier zaś... długo by wymieniać. Jestem przede wszystkim fanem różnego rodzaju space simów - Freelancer, Starlancer, Freespace, Black Prophecy, X series, X-Wing Tie Fighter i tak dalej. Zagrywam się też w TF2 i L4D2, serie The Elder Scrolls. Z MMO - Ultima Online zabrała mi najwięcej czasu, potem Guild Wars, Lineage 2 i WH:Online. W popularnego WoW'a nie grałem bo nigdy mnie nie skusił. Co jeszcze, mam też zainteresowania naukowo-przyrodnicze związane ze studiami ale o nich nie będę pisał, bo was zanudzę :) To chyba wszystko.

See you in space, pilots!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2011, 22:14:41 pm wysłana przez Ignis »

Offline MaxVarEmreis

• Strażnik
  • *
  • Cochliomyia hominivorax
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 22, 2011, 12:22:16 pm »
Witam.

Kilka zdań o sobie?? Cóż :) ... mam 27 lat, gram już od 21 :) To moje główne hobby, choć nie jedyne. Pasjonuje się też historią i militariami. W garażu stoją "dwa kółka" czyli Yamaha DragStar.
Jeśli ktoś siedzi mocno w grach na konsole i lubi posłuchać jakiegoś tematycznego podcastu to być może zna mnie z Epic Fail, który współtworzę. Jeśli nie, niech żałuje :)
Gwiezdnymi Wojnami pasjonuję się od wielu, wielu lat (można by powiedzieć, że ogólnie fantastyką). Przed wiekami, kiedy Internet w Polsce dopiero zaczynał wchodzić pod strzechy, należałem do jednego z Bractw Jedi, gdzie doszedłem nawet do rangi Jedi Master (zazwyczaj jestem skromniejszy) :D Piękne czasy :]

Offline Pucek

• Strażnik
  • *
  • Nick: Pucek
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 22, 2011, 20:52:33 pm »
Witam,
nazywam się Mateusz, mam 17 lat (za miesiąc 18-stka ;) ), jestem uczniem LO w Białymstoku na profilu "biol-chem". Star Warsami zaraził mnie tato puszczając IV,V,VI na VHS jeszcze ;) potem I,II,III w kinie i gry SW:Jedi Knight II Jedi Outcast (a i jeszcze wcześniej SW Phantom menance na ps'a i Power Battles) i dalej Jedi Academy, i inne (Battlefronty, KotORy, LEGO ;) ). Historia z MMO: najpierw było Mu Online chyba, potem próbowałem Tibii, Silka, ToPa, Lineage II i zajrzałem tylko do cabala itp koreańskich gier. W sumie grałem w co tylko się nawinie, ale od czasu WoWa (gram od ponad 2 lat na BL-u) w niewiele singli. Czasami pare FPS-ów CS:S, TF2, Left 4 Dead, Half-Life2, Portale i takie ciekawostki jak np. Minecraft, Terraria, League of Legends, a dawniej Mass Effecty, Kotory, Dreamfall, Spore'a i lubiłem strategie np. Zeus Pan Olimpu itp. Poza grami gotuje, cykam fotki na lewo i prawo, wychodzę z kumplami i kumpelami :D, oglądam seriale (House MD, True Blood, Glee itp). Od razu chciałbym dodać, że jestem raczej casualem, a w 3-ciej liceum w maju mam matury i może mnie troszkę nie być, a chciałbym studiować w UK. ;)
A co do muzyki to słucham wszystkiego poza hip-hopem i techno (wiem, wiem jakie ze mnie bezguście :P)

To chyba tyle i mam nadzieję, że wszyscy rozumiemy,że ludzie mają życie poza grą ;)
Pozdrawiam Pucek
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2011, 20:54:32 pm wysłana przez Pucek »

Offline MB

• Strażnik
  • *
  • Nick: propably Darth Apate
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 23, 2011, 09:50:17 am »
jakoś umkną mi ten temat i chatbox (dzieki za linka Ignis), a to dobre miejsce by podbić sobie +1 do spamtrollingu  ;)

Nazywam się Marek, mieszkam i studiuję w opolu. latek mamy ponoć na tyle na ile się czujemy, w moim wypadku czasem 16, a czasem 150 (częściej 150 :) ). Interesuję się wszystkim i niczym zarazem: od muzyki (głównie rock), przez herpetologie, po obróbkę grafiki komputerowej (przykład to zrobiona w ok. 15min na kolanie, na cudzym laptopie sygnaturka poniżej).
W wolnych chwilach grywam głównie w  erpegi wszelakiej maści (seria ME, Dragon Age czy inne Wiedźminowate), rtsy, oraz mmo (za dużo by wymieniać: od Aiona po WoWa [na Z raczej w żadne mmo nie grałem :P ]), czytam po nocach książki i tym podobne czasoumilacze.
Jeśli chodzi o świat gwiezdnych wojen to fanboyem raczej nie jestem ale galaktycznym laikiem też nie, ot obejrzałem całą sagę filmów, serię cartoonów rodem z clone wars, zagrałem w kotora i force unleashed.
No to chyba wystarczy bo co tu więcej pisać, a więc witam i pozdrawiam wszystkich  ;D

Offline Verbal

• Rycerz Jedi
  • *
  • Gildia: Alius Et Idem
  • Klasa: Jedi Consular - Sage
  • Nick: Verbius
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 26, 2011, 10:36:08 am »
Właściwie też mogę się przywitać i przybliżyć wszystkim swoją osobę.
Na chrzcie dali mi Sławek sam przybrałem sobie alias Verbal (na cześć jednej z lepiej zagranych ról filmowych ever ;) ). Urodziłem się w 75ym więc z wyższej matematyki wnika, że mam na koncie 36 lat. Żonaty, bezdzietny, wieczny leń, którego rzeczywistość zmusza do ciężkiej pracy ;). Z wykształcenia politolog. Kocham rozrywkę szeroko pojętą. Kino, książka, komiks, muzyka no i oczywiście gry, które są w moim życiu od wieków. Przeszedłem przez większość maszynek do zabawy jakie można było spotkać w naszym pięknym kraju nad Wisłą. Bawiłem się na Amstradach, Spectrumach, o Atarynkach nie wspominając. Grałem w czasach taśmy magnetycznej i wielkiej dyskietki. Wydaje mi się, że gram od zawsze. Od ładnych paru lat bawię się też grami MMO. Dotknąłem większości tytułów płatnych i sprawdzałem te darmowe. Z tych ważniejszych wymienię L2, ŁaŁ, AoC, WAR, Aion czy ostatnio Rift. Lubię klimaty TSowe i do szewskiej pasji doprowadza mnie atmosfera rodem z koszar. Lubię lajtowe podróże przez wirtualne światy nie poparte ciśnieniem na fiolet i PROsizm ;).
Poza tym ocieram się o klimaty związane z grami niekomputerowymi, maluję od czasu do czasu figurki do WH40k, prowadziłem z kumplami stronę subrosa.40k.pl (od jakiegoś czasu w uśpieniu ;) ). Efekt naszej zabawy można było naleźć w antologii DoW. Lubię dobrze zjeść i popić piwem. Jestem ideowym konserwatystą. Wsio ... pozdrawiam ;)

Nasz strona na Google +1

Twitter: