Autor Wątek: Gildia IX Kohorta - Obrońcy Republiki -Basilisk Droid  (Przeczytany 19626 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Virven

• Gildia IX Kohorta
  • Strażnik
  • *
  • Gildia: IX Kohorta
  • Klasa: Smuggler - Scoundrel
  • Nick: Virven
  • Strona mocy: Light Side
Gildia IX Kohorta - Obrońcy Republiki -Basilisk Droid
« dnia: Lipiec 29, 2011, 18:55:54 pm »

IX Kohorta - gildia dojrzałych graczy - ogłasza nabór do sekcji Star Wars: The Old Republic.

IX nigdy nie podąża łatwą droga. Cenimy sobie przede wszystkim wyzwania, dlatego zdecydowaliśmy się na wybór trudniejszej ścieżki - obrońców Republiki.

Wszystkich, którzy lubią wyzwania - zapraszamy do gry po jedynej słusznej stronie!

SWTOR - Gildia IX Kohorta - Pierwsze promo Small | Large

Oferujemy:
- grę w doborowym towarzystwie i wesołej atmosferze,
- porady i pomoc w wielu aspektach gry przez doświadczonych graczy,
- udział w end-game'owych instancjach i rajdach,
- komunikację głosową na prywatnym serwerze Mumble,
- profesjonalne zarządzanie gildią,
- możliwość uczestnictwa w społeczności IX Kohorty,
- zloty i spotkania w realu.

Wymagania:
- ukończone 20 lat,
- level postaci 35+
- zaangażowanie, zapał do gry i dobry humor,
- wysoki poziom kultury osobistej,
- działający komunikator głosowy Mumble, słuchawki+mikrofon oraz w miarę możliwości częsta obecność na Mumble podczas gry,
- uczestnictwo w życiu Gildii,
- klimatyczny nick,
- przestrzeganie regulaminu forum i zasad rekrutacji.

Strona | Rekrutacja | ]Regulamin

PROSIMY REJESTROWAĆ SIĘ NA FORUM POD NICKIEM Z GRY.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2012, 08:56:00 am wysłana przez Virven »

Offline Gerdhard

• Liderzy Gildii i Dyplomaci
  • Mistrz Jedi
  • *
  • Klasa: Żołnierz - Commando
  • Nick: Gerdhard
  • Strona mocy: Dark Side
Odp: Gildia IX Kohorta - Obrońcy Republiki - rekrutuje - zapraszamy
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 01, 2011, 18:27:26 pm »
Witam z nie małą satysfakcją chciałbym zakomunikować iż na Oficjalniej stronie http://www.swtor.com/guilds po 3 dniach od rozpoczęcia rekrutacji w zakładce :Republic Allegiance, PvP Type, English Language, Europe (GMT) Timezone.
IX Kohorta osiągnęła wysokie 15 miejsce . Chciałbym podziękować wszystkim tym którzy złożyli aplikację i zaufali IX .
Dodatkowo informuję iż IX Kohorta dołączyła do sojuszu z Letalis . Drżyjcie zatem wrogowie Republiki wasz koniec jest bliski !
Zapraszam w nasze szeregi  z pozdrowieniem Gerdhard.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2011, 14:39:00 pm wysłana przez Gerdhard »

Offline Arek

• Generał Jedi
  • *
  • Wherever you go, there you are.
    • Strona Internally Invictus
  • Gildia: Internally Invictus
  • Klasa: Rycerz Jedi - Guardian
  • Nick: Ar'cadius
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 01, 2011, 19:39:42 pm »
Tak z ciekawości, skoro English Language to czy jesteście gildią międzynarodową, lub otwarta na to? Czy to tylko do statystyk użyte itd?

Offline Gerdhard

• Mistrz Jedi
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 01, 2011, 20:41:32 pm »
Nie IX to Społeczność typowo Polska .Język English pokazuję nam jaki server się wybieramy i jaki język preferujemy jako oficjalny na serverze.

Offline Rell Surrel

• Strażnik
  • *
  • Gildia: Internal Order
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 03, 2011, 14:27:51 pm »
Witam,

Gildia Internal Order nie zawierała z gildią IX Kohorta sojuszu. Nikt z IX Kohorty nie podejmował z nami rozmów w tej kwestii. Wiadomo że obecny stan tych sojuszy ma raczej na celu sprowadzenie potencjalnych sojuszników/przeciwników na ten sam serwer ale jednak wypadało by wcześniej podjąć rozmowy w tej kwestii tak jak zrobiła to gildia Letalis http://www.swtor.com/guilds/6853/internal-order/public-forum/134229
Prosilibyśmy o nie deklarowanie takich spraw bez wcześniejszego powiadomienia oraz rozmów dwustronnych.

Dodatkowo chciałbym podkreślić że nasza gildia ma nazwę INTERNAL ORDER a nie "Imperial" tak jak napisał Gerdhard wyżej. Imperium to nasi wrogowie, nigdy za późno na to żeby się o tym dowiedzieć.

pozdrawiam
Rell Surrel
Internal Order

Offline Gerdhard

• Mistrz Jedi
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 03, 2011, 14:38:31 pm »
Rell Surrel wybacz już piszę  sprostowanie oczywiście edytuję pomyłkę i przepraszam za zamieszanie. Jenak chciałbym wyrazić zdziwienie stwierdzeniem że nie jesteśmy sojusznikami . Po zapisaniu nas do sojuszu z  Letalis przyjąłem to za analogię , skoro jednak sprawy załatwiamy tutaj a nie na PW, pozwolę sobie jeszcze raz przeprosić za pomyłkę i oficjalnie zgodnie z życzeniem przedstawić oficjalnie iż IX KOHORTA NIE ZNAJDUJE SIĘ W SOJUSZU Z Internal Order. Z wyrazami szacunku Gerdhard.

Offline Gerdhard

• Mistrz Jedi
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 10, 2011, 11:11:47 am »
W imieniu Senatu pragnę poinformować wszystkich obywateli Republiki iż IX Kohorta przekroczyła magiczną liczbę 50 Obrońców co czyni nas jedną z liczących sił w Galaktyce . Klasyfikujemy się również na 12 miejscu pod względem liczebności na głównej stronie SW:TORa There are 2342 guilds matching: Republic Allegiance, PvP Type, Europe (GMT) Timezone. (sorted by Members)
Wszystkim tym którzy stanęli pod naszym sztandarem dziękujemy , jak również zapraszamy "Nową Krew" do walki z nami w ramię w ramię .
Pozdrawiam Gerdhard

Offline Virven

• Gildia IX Kohorta
  • Strażnik
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 20, 2011, 19:09:47 pm »
9 Kohorta zwiera szyki - okazuję się, że jest wielu, którzy wolą podążać trudniejszą ścieżką. Jest już nas 65, co umiejscawia nas w pierwszej 10 gildii pod względem liczebności na Europejskich serwerach gry! ( po stronie Republiki)

Jeszcze raz serdecznie zapraszam osoby, które cenią sobie wyzwania - do gry po jedynej słusznej stronie mocy!

« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2011, 19:14:37 pm wysłana przez Virven »

Offline Arek

• Generał Jedi
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 20, 2011, 20:05:56 pm »
Muszę zauważyć, że już dyskutowaliśmy o tym i strona republiki nie jest i nie będzie trudniejszą ścieżką nie wiadomo ile byś o tym nie pisał. W związku z tym wasza reklama i ten poprzedni post zawiera przeinaczenie prawdy zwane też potocznie kłamstwem.

Offline Gerdhard

• Mistrz Jedi
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 20, 2011, 20:15:04 pm »
Siemka Arqu gdzie w moim poście masz jakieś kłamstwo???

Offline Oxygenium

• Administrator
  • Generał Jedi
  • *
  • Gildia: Letalis
  • Klasa: Jedi Consular - Shadow
  • Nick: Oxygenium
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 20, 2011, 20:18:46 pm »
AreQ chodziło mu raczej o to, że Jedi nie idą na łatwizne, stosują się do kodeksu itp. a Sith'owie wybierają łatwiejszą drogę - Ciemną Stronę Mocy, a nie o to, że granie po stronie Republiki jest dla "hardcorów".

Tak czy owak - Gratulacje ;P.

Dołącz do Letalis tutaj, zrób to teraz!

Offline Arek

• Generał Jedi
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 20, 2011, 20:21:09 pm »
Nie w Twoim, mówiłem o postach Virvena (obu w tym wątku). Źle mnie zrozumiałeś. :)

@Oxy, nie do końca o to tylko. Dłuższa dyskusja była w innym wątku.

Offline Gerdhard

• Mistrz Jedi
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 20, 2011, 20:30:58 pm »
Areq to nie ma problemu myślę że Virven się do tego ustosunkuję jednak trzeba wziąć pod uwagę ,iż stwierdzenie "łatwiejsza droga" jest iście subiektywne. Więc dla jednych jest to trudniejsza sprawa dla innych łatwiejsza droga :)
@edit- literówka
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2011, 20:35:50 pm wysłana przez Gerdhard »

Offline Virven

• Gildia IX Kohorta
  • Strażnik
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 20, 2011, 20:38:51 pm »
Już śpieszę z odpowiedzią :)

Chodziło mi o to, że wybór Jasnej strony jest wyborem trudniejszym, ponieważ należy przestrzegać zasad moralnych, kodeksu etc., gdzie po stronie Imperium istnieje natomiast wyłącznie kult jednostki (zazwyczaj swojej ;) ). To jest temat do dyskusji na tle filozoficznym ;)

@AreQ, nie traktuj mojego wpisu w kontekście tamtego wątku, ponieważ dyskusja o przewadze tych złych nad dobrymi w większości gier MMO była tylko i wyłącznie moją opinią na podstawie moich doświadczeń jakie miałem do tej pory w mojej dość długiej przygodzie z grami MMO.W tym wypadku mówimy o czymś zupełnie innym zatem proszę nie zarzucać mi kłamstwa.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2011, 20:44:40 pm wysłana przez Virven »

Offline Arek

• Generał Jedi
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 20, 2011, 20:48:51 pm »
Chodzi mi o kwestie dokładnie rzecz biorąc trudniejszej drogi. Tak naprawdę obie drogi są takie same. I jeszcze raz, dyskusja ze szczegółami była tutaj:
http://swtor-online.com.pl/forum/dyskusja-ogolna/gildia-ix-kohorta-obroncy-republiki-rekrutuje-zapraszamy/
Virven twierdzi, że Republika jest trudniejszą drogą, ze względu na to, że jak twierdzi, będzie w mniejszości. Nie przedstawił żadnego argumentu popierającego te teorie, nie obalił żadnego udowadniającego że tak nie będzie. Później dyskusja zmieniła nieco skupienie na innej kwestii, w której mieliśmy podobne zdanie.

Zanim zdążyłem wysłać tego psota Virven odpisał. Więc w takim razie, pomijając poprzednią dyskusję, widząc że się zgodziłeś z brakiem racji, dalej się z Tobą nie zgadzam w nowym kontekście.

Otóż przecież grając po stronie republiki nie musisz przestrzegać zasad moralnych ani kodeksu, wystarczy być dark side republikaninem, ba powiedziałbym że trudniejsze byłoby grac po stronie Imperium i być light side (choć naprawdę był by to ten sam poziom trudności). Do tego nie uważam żeby bycie po którejkolwiek ze stron w grze (nie irl, ani nie w uniwersum lecz w grze dla gracza przed komputerem!) było łatwiejsze.
Możesz mi udowodnić że się mylę i to jest trudniejsze?
A może źle rozumiem i wymagacie od członków podejmowania WYŁĄCZNIE Light Side decyzji, wtedy musiałbym ponownie to przemyśleć.

Edytka dodaje:
Żeby nie było: nie mam nic przeciwko gildii 9 Kohorta, ani jej członkom, ani samemu Virvenowi. Jeśli ktoś odniósł wrażenie że tak jest, bo to druga z nim dyskusja na taki temat, to odniósł wrażenie złe. Po prostu się nie zgadzam z pewnymi poglądami - stąd dyskusja. Może w tej mnie przekona do swojej racji ;-)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2011, 21:13:41 pm wysłana przez AreQ »

Offline Gerdhard

• Mistrz Jedi
  • *
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 20, 2011, 21:04:55 pm »
Proponuję przenieść dyskusję do podanego przez Areqa wątku :)

Offline Virven

• Gildia IX Kohorta
  • Strażnik
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 20, 2011, 23:10:31 pm »
Spokojnie AreQ brachu, ja osobiście nie odbieram tego jako ataku i cieszy mnie, że możemy prowadzić dyskusję, po to jest forum, żeby wymieniać sie opiniami. ;)

Wracając do tematu - Wyszedłem z prostego założenia, że skoro ktoś wybiera tą Jasną stronę, to żeby postępować zgodnie z jej filozofią. Naturalnie IX nie narzuca nikomu jak ma grać i jakich wyborów podejmować.

Co do tematu, że będzie w mniejszości to podtrzymuje moje zdanie. Statystyki mówią same za siebie. Polecam zajrzeć na oficjalną stronę SWTOR i zobaczyć spis gildii, albo, żeby daleko nie szukać

http://swtor-online.com.pl/forum/gildie/lista-polskich-gildii/  wynik: 10:4.

Na razie nie ma sensu o tym dyskutować, zobaczymy jak to będzie wyglądało przy premierze osobiście z dziką radością przyznam Ci rację jeśli okaże się, że jestem w błędzie :)

Offline Arek

• Generał Jedi
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 20, 2011, 23:52:27 pm »
Tylko że nie umiesz czytać statystyk. To że liczba PL Gildii po jednej stronie jest mniejsza, lub ogólnie ich ilość ma się nijak do rzeczywistej liczby członków i wyboru ludzi strony konfliktu. Wystarczy zajrzeć na statystyki na głównej stronie - forum, i zobaczyć że tyle samo ludzi będzie grać po każdej ze stron. Statystyki mówią same za siebie, ale nie wolno patrzeć tak wybiórczo i w takim małym zakresie. Nawet sama liczba osób w polskich gildiach nie przedstawi rzeczywistej sytuacji na serwerze.

Do tego kolejny raz robisz błąd, zakładając że Republika to jasna strona, bo wiem że będzie wiele w niej osób po ciemnej stronie. Jasna/ciemna strona ma się nijak do przynależności... politycznej.

Stąd jeszcze raz nie tylko zarzucam kłamstwo ale teraz brak ogarnięcia gry:P Co już jest poważnym zarzutem do kogoś tak wysoko w Gildii. Źle rzutuje na nią całą.

Wracając do Twojego założenia, jako że nie narzucacie stylu gry, to w jaki sposób jest to Twoim zdaniem trudniejsze, trzymanie się tego? Kto się będzie trzymał jakiejkolwiek strony (jasna, ciemna, środek), to będzie robił to z wyboru, bez trudu. Trudem by było podejmować decyzje niezgodne z nami samymi. Więc dalej nie ma w tym grama trudności. A jak chcesz wracać do dyskusji o populacji po stronie konfliktu, to ani wcześniej, w poprzedniej dyskusji nie podałeś żadnych danych na jej poparcie, ani nie obaliłeś moich na poparcie równości. Te z teraz jak widzisz łatwo obalić. Ale jak chcesz do tego wrócić, spoko, w tamtym temacie pogadajmy i odpowiedz na tamte argumenty, żebym się nie powtarzał.

Offline Zawisza

• Strażnik
  • *
    • IX Kohorta
  • Klasa: Wojownik Sith - Juggernaut
  • Nick: Zawisza
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 25, 2011, 12:37:00 pm »
Tak, tylko błędem jest liczenie wszystkich graczy. Nie można liczyć gildie PvE które cały czas będą chować się po instancjach PvE.  Liczmy te gildie, które deklarują grę na serwerach PvP.
Wystarczy na TEJ STRONIE wyświetlić gildie PvP. I od razu widać, że ciemna strona liczebnie przeważa. Więc moim zdaniem granie po jasnej stronie będzie trudniejsze. Ci co grali w WaRa i Aiona wiedzą jak to jest jak po jednej stronie jest więcej graczy niż po drugiej.

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.” Jonathan Carroll (ur. 1949)

Offline Arek

• Generał Jedi
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 25, 2011, 14:39:01 pm »
O widzisz, dobrze napisałeś z tym podziałem na PvE i PvP, ale dalej (pisałem o tym w innym wątku) nie masz danych na temat ludzi którzy jeszcze w gildii nie są. Dlatego statystyki na podstawie gildii to słabe dane.

Offline Zawisza

• Strażnik
  • *
    • IX Kohorta
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 25, 2011, 16:13:15 pm »
W Aionie tez nie było żadnych precyzyjnych danych, w WaRku również. A jednak większość ludzi przed premierą doskonale wiedziało kogo będzie więcej. Nie oszukujmy się prędzej ludzie spodziewają się, że będzie więcej i większych pod względem liczebności tych czerwonych gildii aniżeli niebieskich. Wiadomo, że ludzie mogą się rozmyślić do czasu premiery. Ale po tym jak już teraz wyglądają gildie można zobaczyć jaka frakcja cieszy się większą popularnością. I która frakcja będzie miał większe kolejni, Pamiętam w warku jak mieliśmy kolejki ok. 1h a druga frakcja kilka godzin ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2011, 16:34:23 pm wysłana przez Zawisza »

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.” Jonathan Carroll (ur. 1949)

Offline Arden

• Darczyńca
  • Dowódca
  • *
  • Gildia: RAVEN
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 25, 2011, 16:20:44 pm »
Tu raczej z tym problemu nie będzie, bo będzie można mieć na jednym koncie postacie różnych frakcji, więc jak będą kolejki to równe dla wszystkich. :)

Offline Zawisza

• Strażnik
  • *
    • IX Kohorta
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 25, 2011, 16:29:33 pm »
Fakt, chyba, że jesteś osobą która będzie chciała wbić jak najwyższy level jak najszybciej. Wśród takich osób będzie wyścig szczurów. I raczej takie osoby będą chciały najpierw grać jak najwięcej po tej stronie po której docelowo będzie grała jego gildia.

Offline Huzar

• Dowódca
  • *
  • Gildia: Twierdza
  • Nick: Huzar
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 25, 2011, 16:30:12 pm »
Troszkę bezsensownie sobie niektórzy słodzą, że LS bedzie trudniej niżeli DS...
Po to są robione sojusze, gildie już teraz, by system gry "zasugerował" serwer celem balansowania gry dla danych frakcji.
Klasy są bardzo podobne, wiec jedynie co to faktycznie "mogą" niektóre serwery być niezbalansowane na początku,
 ale po to się robi FCM itp by to wyrównać.

soz za zaśmiecanie topciu rekrutacyjnego, ale przynajmniej macie bumpa ;>

"Kampania we francji, była jak błyskawiczny Tour de france." - Erwin Rommel

Offline Zawisza

• Strażnik
  • *
    • IX Kohorta
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 25, 2011, 16:41:48 pm »
Przed każdą premiera tworzą się sojusze aby razem grać na jakimś serwerze. A tworzenie sojuszy po kilka gildii jest jak dla mnie niepotrzebnym ograniczeniem. Które nie zapewni balansu na serwerze. Stworzysz sojusz z dwiema innymi gildiami i wrzuci Was na serwer gdzie będą gildie z którymi nie będziecie mogli się dogadać i kicha.
W Aionie również był system, który miał spowodować że na każdym serwerze będzie tyle samo Asmo co Elyos. A wiemy jak się to skończyło. Jeżeli jakiejś frakcji będzie dużo więcej to i tak będą musieli gdzieś ich upchać.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2011, 16:53:32 pm wysłana przez Zawisza »

Nasz strona na Google +1

Twitter: